Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wspaniała wiadomość od Konrada Nawary!

14/11/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 2665 razy
Cześć!!! Dziś rano obudziła mnie wspaniała wiadomość! Na obydwu fundacjach jest prawie 1,5 mln złotych!!! – na swoim profilu w mediach społecznościowych przed chwilą poinformował Konrad Nawara.

Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie 2 tygodnie pomagali w zbiórce, bez Was by się to nie udało.

Pozostało tylko przetrwać kolejne dwa tygodnie w izolatce i lecieć do Izraela ostatecznie zakończyć walkę z nowotworem.

Dziękuję! – dodaje olszowianin.

Przyjaciele Konrada podają jeszcze lepsze informacje - zgromadzo już całą niezbędną do podjęcia jego leczenia w Izrealu kwotę: Kochani mamy to!!! W tak szybkim tempie udało nam się zebrać pieniążki potrzebne na leczenie Konrada: - na subkoncie w Fundacji Kawałek Nieba jest 1.092.515,81 zł - na koncie Fundacji SiePomaga jest 406.977,78 zł. W sumie 1.499.493,59 zł. Serdecznie dziękujemy - informuja w mediach społecznościowych. Jesteście wspaniali! Nie ma słów żeby opisać wdzięczność za okazaną pomoc i wsparcie  Na konto Konrada zostaną jeszcze wpłacone zgromadzone z puszek i zbiórek pieniążki, wszystkie będą na koncie Konrada. Zebrana już kwota to, jak wiemy, tylko koszt leczenia w Izraelu, nie wchodzą w to dodatkowe koszty, tzn. ewentualny dłuższy pobyt w szpitalu, dodatkowe badania nie uwzględnione w kosztorysie czy też rehabilitacja po powrocie do Polski. Pieniążki nie zginą i nadal gromadzone są dla Konrada.

No cóż – wszyscy jesteśmy pełni nadziei, że największe marzenie Konrada i nas wszystkich wkrótce się spełni. Trzymaj się chłopaku! Jesteśmy z Tobą!

Magda Polańska

Źródło: FB Konrad Nawara, FB Kinga Kaciczak

Podziękowania od Rodziców Konrada Nawary

Konrad Nawara z Olszówki bardzo potrzebuje naszej pomocy!