Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejGminny ośrodek pomocy społecznejZwierzaki do adopcjiProfil zaufanyWymień piecPowietrzegospodarka odpadami po nowemuOgłoszenia Wójtaostrzezenia meteoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaObrona cywilnae-urzadinteraktywna mapaKarta dużej rodzinyBarszcz SosnowskiegoWolni od azbestu - informacjeLokalna Grupa DziałaniaSolaryGaleria zdjęćJustyna KowalczykStop przemocyMonitoring powietrzaAktywuj e-bokMikroporady

Klub Sportowy "Zenit" Kasinka Mała


 

seniorzy Zenit Kasinka Mała

 

Prezes klubu Tadeusz Lis

 

 

Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy „Zenit” Kasinka Mała
Rok założenia: 1974
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Prezes klubu: Tadeusz Lis
Trener: vacat
Kierownik drużyny: Tadeusz Lis

 

Poniżej zamieszczamy wyniki rozgrywek z poprzednich lat. "Zenit" do roku 1993 występował w rozgrywkach Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu. Nie dysponujemy tabelami z tego okresu.

 

 

1993/94 5 16 15 34:30 kl. „B”
1994/95 brak danych
1995/96 5 16 22 39:32 kl. „B”
1996/97 5 16 17 30:37 kl. "B"
1997/98 2 20 39 58:23 kl. „B”
1998/99 5 18 27 44:29 kl. „B”
1999/00 2 24 50 88:42 kl. „B” (awans do kl. „A”)
2000/01 16 30 11 35:114 kl. „A” nowosądecka (spadek do kl. „B”)
2001/02 7 30 49 82:62 kl. „B”
2002/03 8 26 30 45:57 kl. „B”
2003/04 11 30 41 62:69 kl. „B”
2004/05 3 22 42 60:43 kl. „B”
2005/06 4 16 31 56:37 kl. „B”
2006/07 2 16 36 60:26 kl. „B” (awans do kl. „A”)
2007/08 11 26 26 58:83 kl. „A” limanowska
2008/09 10 26 29 47:75 kl. "A" limanowska
2009/10 13 26 15 52:112 kl. "A" limanowska
2010/11 9 26 35 63:83 kl. "A" limanowska
2011/12 9 26 30 73:94 kl. "A" limanowska
2012/13 2 22 40 55:51 kl. "A" limanowska
2013/14 7 12 15 35:36 kl. "A" limanowska (po rundzie jesiennej)

   
 
W poszczególnych rubrykach: sezon, miejsce na koniec rozgrywek, ilość spotkań, ilość punktów, stosunek bramek, klasa rozgrywkowa 
     
           
 

Terminarz spotkań (rundy jesiennej):



07.08.11 Turbacz Mszana Dolna godz. 17:00

14.08.11 Krokus Przyszowa godz. 17:00

21.08.11 Laskovia Laskowa godz. 16:00

28.08.11 Witów Mszana Górna godz. 16:00

04.09.11 LKS Rupniów godz. 16:00

11.09.11 Zalesianka Zalesie godz. 16:00

18.09.11 LKS Mordarka godz. 16:00

25.09.11 Słomka Siekierczyna godz. 15:00

02.10.11 Jaworzanka Jaworzna godz. 15:00

09.10.11 LKS Jodłownik godz. 15:00

16.10.11 Gorce Kamienica godz. 14:00

23.10.11 Limanovia II Limanowa godz. 13:30

31.10.11 Sokół Słopnice godz. 14:00

 

Mecze przeniesione z wiosny 2012

06.11.11  Turbacz Mszana Dolna godz. 11:00

11.11.11  Krokus Przyszowa godz. 11:00

 

Drukiem tłustym zaznaczono mecze wyjazdowe

 

Kadra w sez. 2010/11

bramkarze: Kucharczyk Damian (89), Rapacz Bogdan (83),

obrońcy: Ceklarz Damian (92), Jakubiak Piotr (92), Joniec Paweł (90), Lis Tadeusz (71), Rapacz Piotr (87), Romaniak Rafał (85), Stożek Dariusz (88), Stożek Łukasz (91), Stożek Tadeusz (84), Zborowski Tomasz (88)

pomocnicy i napastnicy: Gruszkowski Michał (85), Jakubiak Łukasz (86), Juszczak Andrzej (83), Kaczmarczyk Grzegorz (88), Kucharczyk Karol (91), Kucharczyk Michał (86),Krzysztofiak Bartłomiej (88), Krzysztofiak Marcin (90), Machowski Tomasz (85), Nawara Bartłomiej l (88), Nawara Bartłomiej ll (89), Nawara Marcin (92), Pyrz Marcin (83), Stożek Rafał (90)

 

Opr. R. Kubowicz