Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Podziękowania od Rodziców Konrada Nawary

06/11/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 6067 razy

Szanowni Państwo, Drodzy nasi Przyjaciele, Ludzie dobrej woli,
mamy w swoich sercach wdzięczność, której nie potrafimy wyrazić słowami. Zwyczajnie, po ludzku, z głębi rodzicielskich serc, każdemu zaangażowanemu w pomoc naszemu synowi Konradowi Nawarze składamy serdeczne podziękowania. Dedykujemy Wam piękne słowa naszego Wielkiego Rodaka, świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Niech okazana nam pomoc wróci do Was wielokrotnie.

Jesteśmy wzruszeni i bardzo zaskoczeni odzewem na naszą prośbę o pomoc w zebraniu ogromnej sumy pieniędzy potrzebnej na pokrycie jedynej w tej chwili możliwości leczenia Konrada. Dziękujemy za prawdziwy ocean dobroci, życzliwości, szczodrości i solidarności z nami w tych ciężkich chwilach. To dla nas ogromnie budujące – daje i nam i naszemu synowi siłę do przetrwania trudnego czasu kuracji i nadzieję na upragnione zdrowie.

Z dnia na dzień pieniędzy na subkoncie Konrada przybywa; dzięki okazanej przez Was dobroci serca i hojności co dzień zbliżamy się do tak przez nas oczekiwanej terapii w Izraelu. Kwota, która jest potrzebna na pokrycie tego leczenia wciąż jednak nie jest wystarczająca. Cały czas można wpłacać dowolne kwoty, choćby te najmniejsze, na subkonto Konrada w fundacji „Kawałek Nieba” www.kawalek-nieba.pl/konrad-nawara/. Postaraliśmy się  również o utworzenie konta dla naszego syna w fundacji „Siepomaga”  www.siepomaga.pl/zyciekonrada. Tam na bieżąco pojawia się kwota już wpłacona i ta, którą musimy zebrać.

Dziękujemy kolegom i koleżankom naszego syna, którzy uruchomili aukcje internetowe, na których wylicytować można różne przedmioty, czy usługi. Cały dochód z tych licytacji trafia na subkonto Konrada i przeznaczony jest na jego leczenie. 16 listopada rodzina i przyjaciele naszego syna organizują dwa koncerty – jeden w szkole, zwanej popularnie „Instalem” w Mszanie Dolnej, a drugi w Siwym Dymie w Rabce. Tam również zostanie przeprowadzona aukcja przedmiotów podarowanych specjalnie na ten cel. Codziennie pojawiają się nowe akcje i nowe inicjatywy: impreza w Karczmie Matras w Limanowej, Andrzejki w OSP Olszówka, Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Kasinie Wielkiej… Nie sposób ich wszystkich wymienić. Cały dochód z tych imprez również przeznaczony będzie na pokrycie kosztów terapii Konrada w Izraelu.

Mamy nadzieję, że poprzez muzykę – coś, co przez wiele młodzieńczych lat determinowało życie naszego syna – połączycie się Państwo z Konradem, a wspólna zabawa przyniesie zamierzony cel.

Polecamy każdą i każdego z Was Opatrzności Bożej, sami prosimy o modlitwę.

Maria i Piotr Nawara
wdzięczni z całego serca rodzice Konrada