Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejGminny ośrodek pomocy społecznejOZERewitalizacja na latastrategiaZajęcia na orlikach - informacjeZwierzaki do adopcjiProfil zaufanyWymień piecPowietrzegospodarka odpadami po nowemuOgłoszenia Wójtaostrzezenia meteoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaObrona cywilnae-urzadinteraktywna mapaKarta dużej rodzinyBarszcz SosnowskiegoWolni od azbestu - informacjeLokalna Grupa DziałaniaSolaryGaleria zdjęćJustyna KowalczykStop przemocyMonitoring powietrzaAktywuj e-bokMikroporadywiarygodna firma

Aktualności


 • miniaturka dla wpisu o tytule: Zdążyć przed zimą…
  20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  Na terenie Gminy Mszana Dolna trwają prace inwestycyjne. Najwięcej z nich obejmuje infrastrukturę drogowo – mostową oraz kanalizację sanitarną. Wiele robót powinno zostać zakończonych jeszcze przed zimą.
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Wrześniowe dary dla szkoły
  20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  Zgodnie z tradycją, 17 października 2017 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej - ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawcy i rodziców.
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Będzie akcja szczepienia lisów
  20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 2 do 12 listopada 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Bezpieczna droga do szkoły
  20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  Zakończyła się kolejna akcja "Bezpieczna droga do szkoły" prowadzona przez Straż Gminną Gminy Mszana Dolna
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Zagórzanie na zjeździe szkół noszących imię Jana Pawła II
  19/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  „Mam osobisty dług wdzięczności wobec polskiej szkoły, wobec nauczycieli i wychowawców […] I można powiedzieć, że wszystko w życiu zależy od rodziny, od szkoły, od rodziców i rodzeństwa, od kolegów szkolnych …”.
  (Jan Paweł II, 1988r.)
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Święto gminnych nauczycieli
  18/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  Po zakończeniu lekcji, 13 października br., już bez dzienników i konspektów zajęć, spotkali się w Urzędzie Gminy Mszana Dolna nauczyciele aby wspólnie i uroczyście obchodzić swoje święto - Dzień Edukacji Narodowej.
  więcej
 • miniaturka dla wpisu o tytule: Odpowiedzialność prawna nieletnich
  17/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
  W ramach cyklu spotkań z policją uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Limanowej z Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii.
  więcej
zobacz archiwum
Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
juz pływamtescokonkurs plastycznykonkursMałe wielkie historieWypożycania powiatowafundacjaOdkryj Beskid WyspowyaplikacjakwalfikacjePrzemoc - niebieska liniabadanieParkKominiarzzatrDarmowa pomocceidgpolska wiesjaworKolej linowa TobołówUniwersytet III wieku