Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Rugbyści z Gorców ponownie najlepsi

03/11/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 2906 razy
29 października br. w Rabie Niżnej odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży organizowany przez miejscowy Rugby Club Gorce

Wzięło w nim udział 9 zespołów Mini Żaka, 6 zespołów Żaka, 4 zespoły Młodzika oraz 4 zespoły Mikrusa, które rozgrywały mecze na kontakcie.

Turniej ten był ogromnym wyzwaniem dla każdej z drużyn ponieważ ciągły deszcz i silnie wiejący wiatr nie dawały za wygraną zmuszając zawodników do walki, nie tylko z przeciwnikiem, ale również z zimnem i własnymi słabościami – podkreślają organizatorzy rozgrywek. Ogromne brawa dla wszystkich, którzy stawili się na turnieju i udowodnili swój prawdziwy Rugbowy charakter!

 W kategorii Młodzika i Żaka najlepsi okazali się gospodarze Turnieju RC Gorce Raba Niżna, natomiast w kategorii Mini żaka triumfowała drużyna Biało Czarnych Nowy Sącz.

 Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i nawet nieprzychylna pogoda nie była w stanie popsuć dobrej zabawy i zaciętej rywalizacji boiskowej. Najlepsze drużyny w każdej kategorii zostały uhonorowane pucharami i medalami, a każdy zawodnik z kategorii Mikrus został obdarowany medalem za uczestnictwo w turnieju.

Ogromne podziękowania dla sponsorów zawodów - Zakładu Mięsnego "Cichański" z Mszany Górnej i Supermarketu "Silla" oraz dla rodziców, którzy przez cały dzień pomagali przy organizacji – dodają organizatorzy.  Nagrody MVP ufundowane przez firmę Gonga trafiły w ręce Józefa Kubik i Anny Nawara.

Tabele wyników

 Marta Jarecka