Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Zagórzańskie nadzieje olimpijskie

23/10/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 5005 razy
W dniach 21 i 22 października b.r. w Nowym Sączu odbył się Puchar Polski - Turniej Nadziei Olimpijskich w Taekwondo.

Wśród 420 turniejowych zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji nie zabrakło UKS KORYO  Mszana Dolna. Zagórzańscy taekwondziści startowali we wszystkich kategoriach wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec.

Młodzików reprezentowali: Oskar Pilch, który w zawodach wywalczył złoty medal oraz Julia Chlipała, która zdobyła srebro.

W kategorii kadet złoty medal wywalczył Maksymilian Śmieszek, srebrne medale zdobyli: Żaneta Wesołowska i Wiktor Pajdzik, z brązem z zawodów powróciły: Małgorzata Gal i Karolina Szczęsnowska.

Olimpijskie nadzieje w kategorii juniorów reprezentują: Mateusz Szczęsnowski (złoty medal w zawodach), Kacper Piaskowy (srebro) i Kamil Jaworski (brąz).

Młodzieżowcy to: Izabela Majerczyk i Patrycja Kornaś – podczas weekendu wywalczyły złoty medal, Klaudia Kujacz – srebro i Kacper Piaskowy – brąz.

Drużynowo UKS KORYO zajął 2 miejsce w klasyfikacji młodzieżowej oraz 4 w klasyfikacji juniorów i kadetów.

Jest to ogromny sukces dla klubu, ponieważ klasyfikujemy się w czołówce najlepszych klubów w Polsce – z zadowoleniem podkreśla trener mszańskich taekwondzistów.

Zawody rozgrano na bardzo wysokim poziomie. We wszystkich kategoriach startowali sportowcy,  którzy aktualnie powołani są do Reprezentacji Narodowej.