Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Nabór na kandydatki do tytułu ZAGÓRZAŃSKIEJ MISS!

18/05/2016, dodał: Maciej Liberda czytano: 3848 razy
Ogłaszamy otwarty nabór na kandydatki do tytułu ZAGÓRZAŃSKIEJ MISS. Ten mini – konkurs piękności przeprowadzony zostanie podczas dorocznej imprezy plenerowej organizowanej przez Gminę Mszana Dolna, która od tego roku nazywać się będzie „Zagórzańskie lato”.

Wybory ZAGORZAŃSKIREJ MISS przeprowadzimy w sobotę, 2 lipca. Naszym zamysłem jest, aby oprócz kultury tego regionu prezentowanej przez zespoły regionalne, orkiestry dęte, czy koła gospodyń, publiczności zgromadzonej na imprezie pokazać urodę mieszkanek Gminy Mszana Dolna. Pięknych pań wszak u nas nie brakuje!

W regulaminie konkursu (do pobrania tutaj) przewidzieliśmy udział dorosłych pań, które zaprezentują na scenie trzy przygotowane przez siebie stylizacje: plażową, regionalną i wieczorową. Jury konkursowe wybierze „Zagórzańską Miss”, „I Zagórzańską Wicemiss” oraz „II Zagórzańską Wicemiss”, a uczestnicy „Zagórzańskiego lata” poprzez głosowanie na specjalnych kuponach, które pobrać będzie można w biurze organizacyjnym imprezy, zdecydują, która spośród kandydatek otrzyma zaszczytny tytuł „Zagórzańskiej Miss Publiczności”.

 Na każdą z uczestniczek konkursu czekają nagrody – bony upominkowe na zabiegi pielęgnacyjne w gabinetach kosmetycznych i zakładach fryzjerskich. Laureatki trzech pierwszych miejsc oraz Zagórzańska Miss Publiczności – będą mogły zadbać o zachowanie swojej urody kompleksowo. Otrzymają bowiem w ramach nagrody kupony, które im to umożliwią.

Bardzo liczymy, że oprócz niewątpliwych wrażeń estetycznych, nasze kandydatki zapewnią nam dobrą zabawę.

Na zgłoszenia kandydatek do konkursu piękności oczekujemy do 30 maja b.r. Należy go dokonać na karcie zgłoszenia (do pobrania tutaj) osobiście – w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, pok. 47, za pośrednictwem sołtysa swojej miejscowości lub wysłać listem na adres „Urząd Gminy Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6, 34 – 730 Mszana Dolna”.

Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

Nagrody w konkursie sponsorują: