Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejtransmisjawybory 2018rodoProfil zaufanyPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaostrzezenia meteoZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlLokalna Grupa DziałaniaznpOdkryj Beskid WyspowyUniwersytet III wieku

Wieści ze szkół


Dzień sportu na Orliku w Kasince Małej

19/09/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 667 razy
W sobotę 09.09.2017 od godziny 11:00 na Orliku w Kasince Małej rozpoczął się Ogólnopolski Dzień Sportu.
Głównym założeniem imprezy było zorganizowanie zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym dniu animatorzy pracujący na Orlikach chcieli pokazać że sport łączy pokolenia, że razem z najbliższymi w sposób  aktywny można miło spędzić czas poprzez udział w specjalnie przygotowanych grach i zabawach ruchowych.

Animator pracujący na Orliku w Kasince Małej przygotował ciekawe i atrakcyjne konkurencje sportowe. Dzieci razem z rodzicami skakali na skakankach, rzucali do celu,  rywalizowali w wyścigach rzędów, grali w zespołowe gry sportowe, a co najważniejsze, śmiali się i dobrze bawili. Wszyscy, wspólnie, kolejny raz udowodnili, że sport łączy pokolenia. Na zakończenie imprezy każdy uczestnik otrzymał pamiątkową opaskę na rękę i worek z logo „ Dzień Sportu na Orliku ”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w imprezie sportowej – podkreśla Animator Orlika w Kasince Małej. Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej dziękujemy za przekazanie banerów, plakatów reklamowych, piłek do koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej i siatkówki i upominków dla każdego uczestnika.

Mateusz Dąbrowa