z ostatniej chwili
W dniu 7 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności w Urzędzie Gminy Mszana Dolna z powodów organizacyjnych, czynne będzie w godzinach od 12:00 do godziny 15:00. Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 2024Wybory samorządowe 2024Pomoc dla uchodzcowkontoCyberbezpiecznyBiuletyn informacji publicznejtransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

mMieszkaniec


mMieszkaniec to aplikacja mobilna umożliwiająca stały i rozbudowany kontakt samorządu z mieszkańcami. Celem narzędzia jest szybki kontakt z mieszkańcami samorządu posiadającymi zainstalowaną Aplikację, głównie za pomocą powiadomień PUSH. Jest bezpłatna do pobrania dla użytkowników i składa się z kilku niezależnych od siebie modułów:

- KIEDY ODPADY – moduł zawierający harmonogram wywozu odpadów dla wpisanych lokalizacji, który umożliwia otrzymywanie powiadomień o zbliżających się terminach wywozów. Dostępne są tutaj również: sekcja informacyjna dotycząca prawidłowej gospodarki odpadami, wyszukiwarka frakcji, mapa punktów PSZOK oraz możliwość zgłaszania nieprawidłowości związanych z wywozem odpadów.

 

Narzędzie dostępne również w wersji webowej pod adresem: mszana.kiedyodpady.pl

- OGŁOSZENIA – otrzymywanie na bieżąco informacji od Gminy np. o zbliżających się wydarzeniach, awariach, remontach czy alertach pogodowych i możliwość przeglądania ich w Aplikacji według podziału na kategorie. W przypadku wydarzeń możliwość dodania ich do kalendarza i rozpoczęcia nawigacji do lokalizacji danego wydarzenia.

- ZGŁOSZENIA – możliwość zgłaszania poprzez Aplikację usterek na terenie Gminy oraz przeglądania mapy zgłoszeń, wraz z ich statusami.

Ogłoszenia i Zgłoszenia dostępne są też w wersji webowej pod adresem: mszana.wkontakciejst.pl
 

Aplikację pobrać można ze sklepów Google Play i App Store i używać jej bezpłatnie.