z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 01 czerwca 2023 roku do dnia 31 sierpnia 2023 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
spsprzątanie świataPomoc dla uchodzcowkontowybory ławnikówBiuletyn informacji publicznejSzczepieniatransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowakoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyjakości powietrzaEkointerwencja

TransparentneJST


TransparentneJST to aplikacja mobilna wspierająca różnowymiarowy kontakt mieszkańców z Gminą. Podstawową funkcją narzędzia są powiadomienia PUSH, dzięki którym informacje  z Aplikacji będą się pojawiały w panelu powiadomień urządzenia. W darmowej do pobrania dla mieszkańców aplikacji dostępne są moduły:

- KIEDY ODPADY – moduł zawierający harmonogram wywozu odpadów dla wpisanych lokalizacji, który umożliwia otrzymywanie powiadomień o zbliżających się terminach wywozów. Dostępne są tutaj również: sekcja informacyjna dotycząca prawidłowej gospodarki odpadami, wyszukiwarka frakcji, mapa punktów PSZOK oraz możliwość zgłaszania nieprawidłowości związanych z wywozem odpadów.

 

Narzędzie dostępne również w wersji webowej pod adresem: mszana.kiedyodpady.pl

- OGŁOSZENIA – otrzymywanie na bieżąco informacji od Gminy np. o zbliżających się wydarzeniach, awariach, remontach czy alertach pogodowych i możliwość przeglądania ich w Aplikacji według podziału na kategorie. W przypadku wydarzeń możliwość dodania ich do kalendarza i rozpoczęcia nawigacji do lokalizacji danego wydarzenia.

- ZGŁOSZENIA – możliwość zgłaszania poprzez Aplikację usterek na terenie Gminy oraz przeglądania mapy zgłoszeń, wraz z ich statusami.

Ogłoszenia i Zgłoszenia dostępne są też w wersji webowej pod adresem: mszana.wkontakciejst.pl
 

Aplikację pobrać można ze sklepów Google Play i App Store i używać jej bezpłatnie.