z ostatniej chwili
Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 15 grudnia 2023 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie nieczynny Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Pomoc dla uchodzcowkontoBiuletyn informacji publicznejtransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnakoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia WójtawyboryProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Strategia terytorialna


„Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące strategii terytorialnej Partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego. Miasta i gminy współpracują ze sobą w ramach zawartego porozumienia na rzecz ożywienia gospodarczego i wspólnej realizacji przedsięwzięć.

Głównym celem tej współpracy jest wzmocnienie powiązań funkcjonalnych oraz zapewnienie partnerskiego modelu współpracy pomiędzy Partnerami oraz aktywne współdziałanie na rzecz pozyskiwania środków zewnętrznych, które mogą zostać wykorzystane na finansowanie strategicznych potrzeb Partnerów.

Ważnym krokiem na j ścieżce rozwojowej partnerstwa jest opracowanie wspólnej strategii terytorialnej. W wyniku diagnozy stanu, badań ankietowych i szeregu warsztatów z interesariuszami opracowaliśmy projekt Strategii terytorialnej Partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego.

Niniejsza Strategia ułatwi Partnerstwu oraz naszym samorządom korzystanie ze środków europejskich, zwłaszcza tych skierowanych na rozwój turystki, kultury i ochronę zabytków.

To Państwo jesteście kluczowymi interesariuszami w tym procesie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o aktywny udział w konsultacjach tego dokumentu.

Będziemy wdzięczni z przekazywanie wszelkich uwag/komentarzy/pomysłów na adres: sgorczowski@miastolimanowa.pl, lub do urzędu gminy na adres: k.szybiak@mszana.pl – prosimy o korzystanie z formularza zgłaszania zmian. Uwagi można zgłaszać do 15 listopada br.

 

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne on-line, które odbędzie się w środę 8 listopada o godzinie 14.00.

 

Link do spotkania: https://zoom.us/j/98862057750?pwd=RzFQOTF3SStSMUwyYjhFU0VCWDlPQT09

_____

 

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie w konsultacje

Partnerstwo miast i gmin powiatu limanowskiego 

POBIERZ:

Strategia

Formularz zgłaszania uwag