z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Pomoc dla uchodźców


Ważne informacje dla uchodźców z Ukrainy

09/03/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 983 razy
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej podała najważniejsze informacje dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Polski.

Dotyczą one pierwszych kroków po przekroczeniu granicy, legalizacji pobytu, opieki medycznej, szkoły dla dzieci i pracy dla osób dorosłych, a także alarmowe numery telefonów w Polsce. Zawarto je w ulotkach opracowanych w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Do pobrania:

- ulotka informacyjna PL

- ulotka informacyjna UA

- ulotka informacyjna RU

- ulotka informacyjna EN

 

Polska Izba Ubezpieczeń zebrała i wydała w formie ulotki w języku polskim i ukraińskim informacje dot. OC granicznego lub zielonej karty dla obywateli Ukrainy wjeżdżających na teren Polski.

Do pobrania:

- ulotka informacyjna PL

- ulotka informacyjna UA