z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


„Aktualności Rolnicze” z zagórzańskim akcentem

07/11/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 1826 razy
Czytelnicy miesięcznika „Aktualności Rolnicze” w jego listopadowym numerze mogą zapoznać się z… Zagórzańskimi Dziedzinami.

Tworzona przez Zagórzan marka lokalna posłużyła Marcie Borek, Oldze Pakosz i Annie Bąk ze Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach jako przykład do opisania sposobu promocji regionu przez najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim. Swoją opowieść o markowym miejscu autorki artykułu oparły na osobistych doświadczeniach, które stały się ich udziałem podczas zorganizowanej w Zagórzańskich Dziedzinach wizyty studyjnej (link). Swoją wiedzą i zagórzańskimi przeżyciami podzieliły się z czytelnikami branżowego czasopisma.

Dzięki uprzejmości Pań: Marty, Olgi i Ani ze ŚODR, które były również organizatorkami wizyty studyjnej w Zagórzańskich Dziedzinach, z treścią napisanego przez nie artykułu mogą zapoznać się wszyscy zainteresowani – informują Zagórzanie. Skany poszczególnych stron miesięcznika prezentujemy Wam w galerii zdjęć, zachęcając jednocześnie do lektury – dodają kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin.

Magda Polańska