Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


BADANIE OPINII MIESZKAŃCÓW

24/02/2021, dodał: Maciej Liberda czytano: 610 razy
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu, w którym żyjecie:

usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa „Partnerstwo Miast i Gmin powiatu limanowskiego na rzecz ożywienia gospodarczego i wspólnej realizacji przedsięwzięć”, który obejmuje gm. DOBRA, gm. JODŁOWNIK,gm. KAMIENICA,gm. LASKOWA, m. LIMANOWA, gm. LIMANOWA, gm. ŁUKOWICA, m. MSZANA DOLNA, gm. MSZANA DOLNA, gm. NIEDŹWIEDŹ, gm. SŁOPNICE, gm. TYMBARK. Partnerstwo tworzy również samorząd powiatu LIMANOWSKIEGO.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Wasze gminy przygotowują obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa i będą się wspólnie starać o środki pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Ankieta jest anonimowa. Skierowana do mieszkańców gmin obszaru Partnerstwa. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Prosimy o uważne czytanie pytań. Uwaga: po kliknięciu „Następna strona” nie ma możliwości cofnięcia.

Dziękujemy za poświęcony czas i udzielenie przemyślanych odpowiedzi.

Wypełnij ankietę - kliknij