z ostatniej chwili
Uwaga! Praca Urzędu Gminy Mszana Dolna w okresie Wielkanocnym – 2.04.2026 (Wielki Czwartek): 7:30–15:30 | 3.04.2026 (Wielki Piątek): 7:00–13:00 | 9.04.2026 (czwartek): 8:00–18:00 Uwaga! Przypominamy, że od dnia 28 lipca 2025 roku nie będzie możliwości płacenia gotówką w Urzędzie Gminy Mszana Dolna. UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zawodnicy LKS „Witów ski Mszana Górna podczas startów w sezonie 2025/26

03/02/2026, dodał: Łukasz Baran czytano: 221 razy
Nie odbyły się planowane na grudzień w Zakopanem Mistrzostwa Polski Seniorów (nieprzygotowana trasa). Juniorzy rozpoczęli starty w słowackim Szczyrbskim Jeziorze, następnie w kraju: w Jakuszycach i w Wiśle.

Najlepiej spisuje się Emilia Grzędziak, która w Pucharze Polski zajęła 3 miejsce w Jakuszycach i 4 miejsce w Wiśle w biegach długich techniką klasyczną. Wojciech Dawiec był 5 w Wiśle w biegu techniką łyżwową. Zostali zakwalifikowani na Mistrzostwa Polski Juniorów – początek lutego w Zakopanem.

Startowali też młodzicy. W Mistrzostwach Polski Młodzików bardzo dobre 6 miejsce wywalczyła Adrianna Albrzykowska (bieg techniką klasyczną), 9 był Łukasz Kraska (dwukrotnie, klasyk i łyżwa), 13 miejsce zajęła Antonina Wojtyczka (w technice łyżwowej). Startowało 130 zawodników z całej Polski. Wśród zawodników 12 lat i młodszych bardzo dobry start zaliczyła Natalia Gucia, w debiucie zajęła 20 miejsce. Wcześniej, na zawodach w Klikuszowej Adrianna Albrzykowska była ósma, Łukasz Kraska jedenasty, dziewiętnaste miejsce zajęła Magdalena Kuczaj. W Pucharze Polski w Wiśle najlepiej wypadł Łukasz Kraska – dziewiąte miejsce.

Ada, Łukasz i Tosia są uczniami klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej, rywalizują z ósmoklasistami, dlatego ich miejsca są bardzo cenne. Jeszcze powalczą w tym roku!

Krzysztof Jarosz