z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zagródczański Dzień Rodziny

11/06/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 184 razy
7 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Kasince Małej odbył się Dzień Rodziny. Przy pięknej pogodzie i prawie już w wakacyjnych nastrojach uczniowie i ich rodzice mogli spędzić wspólne chwile, ciesząc się sobą nawzajem.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor, Barbara Tokarz. Po jej przemówieniu swoje zdolności aktorskie pokazały dzieci z grup przedszkolnych, klasy I-III oraz wychowankowie klas IV-VIII. Były pląsy, piosenki, życzenia, śmiech i łzy wzruszenia, a także upominki, nad których uzyskaniem rodzina musiała się trochę natrudzić. Zadaniem ich było bowiem ułożyć 120-elementowe puzzle przedstawiające ich samych. Słodki poczęstunek, przekąski, lody i popcorn - to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji. Najdłuższa kolejka ustawiała się jednak do malowania twarzy, od pewnego czasu ulubionej, plenerowej rozrywki najmłodszych. Nie zabrakło też tańców, które dla każdej grupy wiekowej prowadziła Dorota Kościelniak.

Troszkę zmęczeni gorącym słońcem, ale szczęśliwi i uśmiechnięci uczestnicy uroczystości zakończyli ten dzień i rozpoczęli jeden z ostatnich weekendów tego roku szkolnego. Wszyscy czekają na wakacje!

 

Agata Zięba