Uprzejmie informuję, iż począwszy od dnia 7 maja 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 730 do 1400. Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Medale dla Zagórzanek

31/10/2023, dodał: Magda Polańska czytano: 835 razy
Zawodnicy LKS „Witów ski” Mszana Górna we wrześniu i październiku b.r. rywalizowali w zawodach Pucharu Polski w biegach na nartorolkach.

Najwięcej startów i medali stało się udziałem kadrowiczki, Aleksandry Kołodziej. W zawodach techniką łyżwową w Klikuszowej była trzecia. W Ptaszkowej, gdzie  rozgrywano równolegle Puchar Polski i Mistrzostwa Polski Seniorów, w zawodach Pucharu Polski Juniorów Ola była trzecia w sprincie i druga w biegu na 10km techniką łyżwową. W Mistrzostwach Polski Seniorów zajęła odpowiednio 5 i 4 miejsce. Szczególnie cieszy ten drugi start, gdzie pokonała znacznie wyżej notowaną rywalkę.

Tego samego dnia drugie miejsce w kategorii młodziczek zajęła Emilia Grzędziak. Również drugie miejsce ale tydzień wcześniej i w dalekim Szelmencie koło Suwałk wywalczyła najmłodsza z reprezentantek LKS Witów ski – Martyna Krzanik – w biegu techniką klasyczną. Tu trzeba było pokonać mocną grupę miejscowych zawodniczek, a do najlepszej z nich zabrakło tylko 3 sekundy!

Biegi na nartorolkach są przerywnikiem w treningach jesiennych, wyniki naszych zawodniczek dają nadzieję na dobre występy w zimie na nartach – podkreśla trener biegaczek narciarskich.