z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Ostatni odcinek sagi o Zagórzańskich Dziedzinach

24/05/2023, dodał: Magda Polańska czytano: 1114 razy
W niedzielny (28 maja b.r.) poranek, tuz po godz. 6:30, na antenie Radia Kraków zostanie wyemitowana ostatnia z całego cyklu rozmów o Zagórzańskich Dziedzinach.

Tym razem red. Jan Stępień, prowadzący audycję Pejzaże regionalne” odpyta Agnieszkę Józefiak – Lewandowską na temat historii, jakie ukryły się w Zagórzańskich wyprawach po skarb. Rozmówcy wyjaśnią zasady questungu, a opowieścią o czekającym na finiszu skarbie zachęcą do podążania w kierunku, który wskaże im Jasiek, góral zagórzański.

W okolicznościowym konkursie można wygrać m. in. trzy mapy turystyczne Gminy MSZANA DOLNA oraz dwa przewodniki turystyczne po mieście MSZANA DOLNA

Jesteście ciekawi jak razem z Jaśkiem z gór zebrać korali sznur? Koniecznie wstańcie wcześniej w niedzielny poranek i posłuchajcie tej ciekawej konwersacji – zachęcają Zagórzanie. Zapraszamy, najpierw przed radioodbiorniki, a potem na poszukiwanie zagórzańskich SKARBÓW!

Magda Polańska