z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zapraszamy do lektury DORADCY

10/11/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 343 razy
Wyjątkowy dla Zagórzan jest numer „Wrzesień Październik 2022” Małopolskiego Informatora Rolniczego DORADCA.

Razem z innymi uczestnikami jubileuszowej wystawy rolniczej AGROPROMOCJA 2022 powracają oni wspomnieniami do tych dwóch intensywnych, ale jakże pięknych dni. Autorzy artykułów „XXX Jubileuszowa Wystawa AGROPROMOCJA przeszła do historii, dziękujemy, że byliście z nami!” oraz „Promocja i sprzedaż produktów tradycyjnych i lokalnych” pięknie podkreślili udział przedstawicieli Zagórzańskich Dziedzin w tym wydarzeniu.

Dzisiaj, gdy emocje już opadły, z jeszcze większą radością wspominamy nasz skromny, ale znaczący udział w tegorocznej Agropromocji  - podkreślają Śwarne Babki z KGW Łętowe.

Był stres, ale i duma z tego, że to nam przypadło w udziale reprezentować cały zagórzański region – wspomina Piotr Woźniak z Koniny.

Do dzisiaj czujemy zapach chleba, dużego bochenka podarowanego nam na to wydarzenie przez rodzinę Marszalików z Kasinki Małej prowadzących swoją piekarnię, który spoczął na desce zdobionej w zagórzańskie wzory przez Pawła Widzisza z Drewniane cuda z Kasinki przykrytej serwetą wymalowaną przez Józefę Potaczek w kwiaty i kłosy zbóż – informują przedstawiciele delegacji wręczającej gospodarzowi imprezy, Dominikowi Paskowi, ten symbol ciężkiej pracy rolnika. Powspominajcie z nami to wydarzenie czytając artykuły i oglądając opublikowane  w nim zdjęcia dot. naszego debiutu w Agropromocji: https://modr.pl/sites/default/files/press/e-doradca_09-10-2022_nowy.pdf. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Magda Polańska