z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Jak nas widzą….

08/12/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 4550 razy
Kreatorzy i partnerzy Zagórzańskich Dziedzin rozprawiali o tym jak tworzoną przez nich markę lokalną promować przez jednolity system oznakowania i komunikacji.

Olga Gałek, Wiceprezes Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych MiLA, Animatorka marki Zagórzańskie Dziedziny, przedstawiła uczestnikom ostatniego w tym roku kalendarzowym roboczego spotkania twórców zagórzańskiej marki lokalnej przykłady dobrych praktyk współpracy z różnych regionów Polski, zainspirowała Zagórzan do stosowania zewnętrznych symboli identyfikacji z marką. W trakcie dyskusji omówiono zagadnienia dot. współpracy, wspólnych standardów działania i wspólnych sukcesów.

Zagórzanie zapoznali się również z nowymi pomysłami i inicjatywami proponowanymi do realizacji na tym terenie.

Działania  Partnerstwa Zagórzańskie Dziedziny w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki” od początku tworzenia zagórzańskiej marki lokalnej wspiera Fundacja MILA, która jest również Partnerem Merytorycznym Programu Marka Lokalna.

Magda Polańska