z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Wieści ze szkół


Koordynator Roku 2023

10/01/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 480 razy
III Gala Wolontariatu, która odbyła się w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, była wielkim wydarzeniem.

Wzięło w niej udział ponad 400 osób, które wspólnie dziękowały za wszelkie działania na rzecz potrzebujących. Podczas uroczystości wręczono zaszczytny tytuł Koordynatora Roku 2023 nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej – Justynie Kucharzak, która podejmuje w środowisku lokalnym wiele szlachetnych inicjatyw, angażuje uczniów w wolontariat, działa na rzecz integracji międzypokoleniowej. Jak sama stwierdza: „Ważne jest to, żeby uczniowie angażowali się z serca. Wierzę, że działania społeczne wychowują. Chciałabym więcej, ale doba jest za krótka!” – dodaje z uśmiechem. Zagródczańska społeczność jest dumna z nauczycielki oraz cieszy się z docenienia jej starań w szerszych kręgach.

Uroczystość została zorganizowana przez: Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiedziu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej,  Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej, mszańskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Stowarzyszenie „Kierunek Przyszłość”.

 

Dorota Borowiec