z ostatniej chwili
Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 15 grudnia 2023 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie nieczynny Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wspólne sprzątanie to Gminne wyzwanie !

20/04/2023, dodał: Maciej Liberda czytano: 1414 razy
Zapraszamy Liderów z poszczególnych sołectw, którzy w sobotę 22 kwietnia 2023 r. w godz.10.00 – 14.00, w swoim otoczeniu znajdą grupę osób i wspólnie posprzątają ogólnodostępny obszar gminy Mszana Dolna. Nie sprzątamy posesji prywatnych!

Pięć najefektywniejszych grup wyłonionych wg ustalonych kryteriów oceny otrzyma nagrody - vouchery na seans w kinie Śnieżka w Rabce Zdrój, do Termy Gorce w Porębie Wielkiej, na Kręgle w Parkowej w Mszanie Dolnej lub na pizzę.

Do akcji zapraszamy:

Młodzież, uczniów, radnych, sołtysów, jednostki OSP, stowarzyszenia, kluby sportowe, koła gospodyń oraz wszystkie zainteresowane osoby. Prosimy, aby starsi uczestnicy zadbali o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników sprzątania.

Liderzy, którzy w swoim otoczeniu znajdą grupę osób i wspólnie posprzątają wybrany obszar gminy otrzymają worki na odpady oraz rękawice, które można odbierać do 21 kwietnia br. w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Mszana Dolna ul. Spadochroniarzy 6, 34-730  Mszana Dolna. Zebrane śmieci należy zostawić w widocznym dostępnym miejscu. Po zakończeniu akcji zostaną one zabrane przez Firmę Traszkan s.j. 32-413 Zegartowice 105.

Koordynatorem akcji jest Referat Gospodarki Komunalnej  Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa. Zwracamy się z prośbą o wykonanie zdjęć ze sprzątania, dzięki którym podsumujemy akcję na stronie internetowej urzędu i w kolejnym wydaniu kwartalnika Nasza Gmina Mszana Dolna.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i włączenie w zbiórkę śmieci!

 

Szczegóły akcji w Regulaminie akcji Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 - tutaj

Zgłoszenie na akcję Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 – można także uzupełnić na miejscu - tutaj

Sprawozdanie z akcji Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 – należy przesłać do 28.04.2023 r. - tutaj