z ostatniej chwili
Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 15 grudnia 2023 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie nieczynny Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zagórzański Jarmark Wielkanocny - zapraszamy do składania zgłoszeń

15/03/2023, dodał: Magda Polańska czytano: 1167 razy
Zgodnie z nową, zagórzańską, tradycją - na dwa tygodnie przed świętami, tym razem Wielkanocnymi – na plac targowy w Mszanie Dolnej zapraszamy rękodzielników, artystów, twórców, producentów żywności z naszego regionu.

Tak jak przy wcześniejszych wydarzeniach, integrujemy się w ramach działań Zagórzańskich Dziedzin i współpracy trzech zagórzańskich samorządów: Miasta i Gminy Mszana Dolna i Gminy Niedźwiedź. Zagórzański Jarmark Wielkanocny odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Witolda Kozłowskiego oraz Starosty Limanowskiego, Mieczysława Urygi. Świąteczna atmosfera rozgrzewać będzie nas już od niedzielnego poranka, rozpoczynamy o godz. 10:00 i jesteśmy do godz. 16:00. To najlepsze miejsce i czas na szukanie inspiracji, ozdób, dekoracji czy produktów niezbędnych do przygotowania świątecznych potraw - gorąco Was zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 24.03.2023r.

Karta zgłoszenia 

Kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin