z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Informacja

20/01/2023, dodał: Maciej Liberda czytano: 259 razy
Starosta Limanowski uprzejmie informuje, że w związku z planowanym od 30 stycznia 2023r. / poniedziałek / rozpoczęciem przebudowy dwóch istniejących przepustów drogowych

w miejscowości KASINA WIELKA  rejon oś. Paluszki   w ciągu drogi powiatowej  nr 1626K Kasinka Mała -Węglówka – Kasina Wielka  nastąpi w obszarze przebudowy miejscowe  całkowite wyłączenie odcinka drogi powiatowej z ruchu. 

Dla połączenia komunikacyjnego pomiędzy miejscowościami Kasinka Mała i Węglówka a Kasina Wielka  wyznaczony będzie objazd  drogą powiatową przez miejscowości Węglówka, Kobielnik a dalej drogą wojewódzką nr 964 przez Wierzbanową do Kasiny Wielkiej  i odwrotnie.

Wyłączenie odcinkowe z ruchu podyktowane jest  koniecznością całkowitej rozbiórki istniejących przepustów i zamianą na przepusty skrzynkowe tzw. ramowe  wraz z odbudową odcinkową drogi powiatowej.

Planowany czasookres  przebudowy elementów przepustów w drodze  szacowany jest na okres od dwóch do trzech tygodni. Wykonawca  dołoży wszelkich starań w celu zminimalizowania okresu zamknięcia drogi  i wprowadzenia na czas dalszych robót ruchu wahadłowego .

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowej zmiany organizacji ruchu.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tej inwestycji przebiegała sprawnie, zaś uciążliwości z nią związane trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.

Mapa - pobierz