z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


FIOłek Publiczności dla Partnera Zagórzańskich Dziedzin?

15/11/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 265 razy
Czy FIOłek Publiczności trafi do Stowarzyszenia Miłośników Kultury Góralskiej Pod Cyrlom z Olszówki zależy tylko od…Was! A dokładniej – od Waszych głosów!

Głosowanie w konkursie "Mamy FIOła na Małopolskę" FIOłek Publiczności, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach projektu Małopolska Lokalnie 2022, ruszyło 14 listopada i potrwa do 27 listopada do godz. 12.00.

Zagłosować na inicjatywę STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KULTURY GÓRALSKIEJ “POD CYRLOM” W OBIEKTYWIE! zrealizowaną w ramach konkursu grantowego Małopolska Lokalnie, edycja 2022, można bezpłatnie za pośrednictwem strony: https://malopolskalokalnie.pl/stowarzyszenie-pod-cyrlom/ (należy przesunąć prezentację tej inicjatywy do końca, aż pojawi się komunikat: „Podoba Ci się ten projekt? Oddaj swój głos”).

Warunkiem skutecznego oddania głosu na stronie Konkursu jest posiadanie aktywnego adresu email i potwierdzenie oddania głosu poprzez w link aktywacyjny przesłany na podany adres email. UWAGA! Link może wylądować w spamie!

Głosować można wiele razy, ale nie więcej niż raz dziennie z jednego adresu IP.

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej Pod Cyrlom z Olszówki to aktywny Partner Zagórzańskich Dziedzin, Użytkownik Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY. Wyróżnienie to przyznano im na cieszące się ogromną popularnością warsztaty taneczno – muzyczne „Pieca zadym nie troncojcie”.

Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach konkursu grantowego sympatycy zagórzańskiej marki lokalnej mogą oglądać zdjęcia i filmiki z wydarzeń organizowanych w regionie, m. in. z Zagórzańskich Mszy św.

To chyba najlepszy argument do oddania swoich głosów na inicjatywę Stowarzyszenia z Olszówki.

Zapraszamy!

Magda Polańska
Fot. FB Stowarzyszenia Miłośników Kultury Góralskiej Pod Cyrlom