z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 06 czerwca 2022 roku do dnia 31 sierpnia 2022 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Pomoc dla uchodzcowkontoBiuletyn informacji publicznejSzczepieniatransmisjadostępnośćOtwórz się na pomockoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjainformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsjakości powietrzaEkointerwencja

Demontaż i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Mszana Dolna


Do pobrania:

 

 

O G Ł O S Z E N I E

 

Wójta Gminy Mszana Dolna

o naborze wniosków  na demontaż i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest na  terenie Gminy Mszana Dolna w 2019 roku.

 

Wójt Gminy Mszana Dolna ogłasza nabór wniosków na demontaż i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest, w ramach projektu p.n. „Demontaż i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Mszana Dolna”, nr projektu RPMP.05.02.02-0518/17.  Projekt ten jest finansowany w 85% kosztów kwalifikowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz 15 % ze środków budżetu Gminy Mszana Dolna.

Do korzystania ze wsparcia rzeczowego uprawnione są osoby fizyczne  będące właścicielami, posiadaczami lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości położonej na terenie gminy Mszana Dolna, które spełniają wymienione w regulaminie warunki i złożą  kompletny wniosek w Sekretariacie lub w pok. 39 Urzędu  Gminy w Mszanie Dolnej.                                      

Przed złożeniem wniosku należy dokonać zgłoszenia wymiany pokrycia dachowego do Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Limanowej, Ośrodek Zamiejscowy w Mszanie Dolnej, mieszczącego się na parterze budynku Urzędu Gminy w Mszanie Dolnej, ul. Spadochroniarzy 6, pok. 10b.

 

UWAGA !

Tylko w ramach projektu, Uczestnik Projektu, może uzyskać nieodpłatną   pomoc rzeczową, polegającą na demontażu pokrycia dachowego, pakowaniu powstałych odpadów, ich transportu oraz unieszkodliwienia na składowisku odpadów niebezpiecznych.

Druki wniosków są zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Mszana Dolna pod zakładką „Demontaż i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Mszana Dolna” lub w  Urzędzie Gminy Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6, pokój 39, II piętro.

Bliższe informacje w sprawie dofinansowania demontażu wyrobów zawierających azbest oraz odbioru składowanych na nieruchomościach odpadów zawierających azbest (gruzu) można uzyskać  pod tel. 18 33 10 009, wewnętrzny 339 lub osobiście w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, pokój 39.

Wnioski będą przyjmowane do wyczerpania limitu środków, przeznaczonych na ten cel.