z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Ostatnie dni na zgłoszenia obiektów i miejsc w III edycji plebiscytu „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”

16/08/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 440 razy
W tym roku po raz trzeci Powiat Limanowski organizuje internetowy plebiscyt pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”, w którym zostaną wybrane: obiekt lub miejsce, które cieszą się największą popularnością w naszym regionie.

Termin zgłaszania propozycji został przedłużony do piątku 19 sierpnia 2022 r.

Plebiscyt przebiega w dwóch etapach. W  pierwszym, trwającym do 19 sierpnia br., internauci zgłaszają swoje propozycje obiektów i miejsc, które ich zdaniem najlepiej reprezentują region. Drugi etap – głosowanie internetowe na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022, odbędzie się od 22 sierpnia do 4 września br.

Zgłaszenia kandydatur w plebiscycie należy dakońać za pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ.

Warto wspomnieć, że pierwszą edycję plebiscytu wygrał Cisowy Dział w Gminie Łukowica, a edycję 2021 Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć.

Propozycje można zgłaszać do 19 sierpnia 2022 r.

Kto zwycięży tym razem? Każdy mieszkaniec i miłośnik regionu ma szansę przyczynić się do wyboru Turystycznej Perły – miejsca lub obiektu w najbliższej okolicy które stanie się wizytówką Powiatu Limanowskiego.

Plebiscyt „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego” ma na celu jeszcze lepsze promowanie walorów turystycznych oraz najciekawszych zakątków naszego regionu. Już dzisiaj zdecydujmy o tym, jakie miejsce w Powiecie Limanowskim podoba się nam najbardziej.

 

Biuro Promocji, Kultury i Turystyki
Starostwo Powiatowe w Limanowej