z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 06 czerwca 2022 roku do dnia 31 sierpnia 2022 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zajęcia sportowe na Orliku w Kasinie Wielkiej

03/08/2022, dodał: Monika Homa czytano: 287 razy
Lokalny Animator Sportu na Orliku w Kasinie Wielkiej serdecznie zaprasza do udziału w projekcie rekreacyjno-sportowym, który będzie realizowany przez cały sierpień na obiektach sportowych Orlik w Kasinie Wielkiej.

 

 

Pierwsze projektowe zajęcia odbędą się już w najbliższy czwartek (tj.04.08.2022). Każdy uczestnik zajęć będzie miał zapewnioną wodę i batonika energetycznego. Na koniec projektu wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety i dyplomy, a najaktywniejsi medale. Dokładny harmonogram zajęć dostępny jest u animatora. Zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek i czwartek, o godzinie 16.00.

Projekt realizowany będzie tylko na 30-tu Orlikach w Polsce. Zajęcia dedykowane są dla całych rodzin, a szczególnie dla dzieci i młodzieży. Operatorem projektu jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Sportu.

Do zobaczenia na zajęciach!

 

Lokalny Animator Sportu w Kasinie Wielkiej

Artur Żaba