Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Najzdolniejsi uczniowie z Gminy Mszana Dolna otrzymali stypendia

04/11/2021, dodał: Monika Homa czytano: 738 razy
Blisko sześćdziesięciu uczniów szkół podstawowych oraz absolwenci, dla których organem prowadzącym jest gmina Mszana Dolna, otrzymało stypendia naukowe Wójta Gminy Mszana Dolna za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021.

 

Chcesz być czymś w życiu, to się ucz, abyś nie zginął w tłumie, nauka to potęgi klucz, w tym moc, co więcej umie.                                                                                                                      

Ignacy Baliński

 

W tym roku, tak jak w ubiegłym, ze względu na ograniczenia sanitarne nie było uroczystego wręczania stypendium na sali obrad podczas sesji Rady Gminy Mszana Dolna.

Listy gratulacyjne wraz z dyplomem zostały uroczyście rozdane uczniom, przez Wójta Gminy Mszana Dolna – Bolesława Żabę oraz Zastępcę Wójta Gminy Mszana Dolna – Katarzynę Szybiak, w szkołach, podczas szkolnych uroczystości.

Na liście nagrodzonych było 59 uczniów, którzy otrzymali nagrody pieniężne na łączną kwotę 32.200,00 zł.

Jeden uczeń Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej - Miłosz Malarz, miniony rok szkolny zakończył ze średnią ocen 6,00.

Celem nagrodzenia uczniów pracowitych i najzdolniejszych jest budowanie ich motywacji, docenienie pracy ich rodziców, a także zaangażowania nauczycieli.

Składamy jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich nagrodzonych uczniów, za osiągnięcia tak wspaniałych sukcesów edukacyjnych, życzymy wytrwałości w realizacji wszystkich zamierzonych planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu codziennym.

Stypendium za rok szkolny 2020/2021 otrzymali:

Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej:

1. Roksana Brzezicka,

2. Julia Kubowicz,

3. Weronika Wsół,

4. Radosław Fałdziński,

5. Marcin Fałdziński

Zespół Placówek Oświatowych w Kasince Małej

1. Izabela Malec,

2. Kamil Cieżak,

3. Anna Dymała,

4. Anna Płoskonka,

5. Bartłomiej Szczypka,

6. Adam Jakubiak,

7. Marcel Rapacz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince Małej

1. Patrycja Klimara,

2. Gabriel Mądrala,

3. Patryk Kołodziejczyk,

4. Aleksandra Zięba

5. Zuzanna Zięba

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kasince Małej

1. Mateusz Filipiak,

2. Joanna Nawara,

3. Michał Nawara,

4. Agnieszka Niedośpiał

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubomierzu

1. Anna Dawiec,

2. Ewelina Wojtyczka,

3. Amelia Jurkowska,

4. Martyna Wojtyczka,

5. Bartłomiej Złydaszyk,

6. Julia Złydaszyk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubomierzu

1. Gabriela Czerwińska,

2. Magdalena Czerwińska

Szkoła Podstawowa w Łętowem

1. Julia Węglarz,

2. Anna Niedojad

Szkoła Podstawowa w Glisnem

1. Jakub Sater

2. Gabriela Oleksy,

3. Wojciech Oleksy

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mszanie Górnej

1. Radosław Kubik

Zespół Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

1. Milena Nalepa,

2. Oliwia Niedośpiał,

3. Miłosz Malarz,

4. Aleksandra Albrzykowska,

5. Sabina Sobczak,

6. Kacper Sobczak,

7. Jan Flig,

8. Milena Trybus

Zespół Szkoły i Przedszkola w Łostówce

1. Michał Stożek,

2. Wojciech Wojtas,

3. Patrycja Ligas

Zespół Szkoły i Przedszkola w Olszówce

1. Piotr Żmuda

Zespół Szkoły i Przedszkola nr 1 w Kasinie Wielkiej

1. Zuzanna Kaleta,

2. Aleksandra Waluś,

3. Jakub Waluś,

4. Antonina Pałgan,

5. Aleksandra Łacny,

6. Jakub Ślaga,

7. Maria Skowronek,

8. Natalia Łacna,

9. Marcelina Cichorz,

10. Kacper Grygiel,

11. Roksana Ceklarz

Zespół Szkoły i Przedszkola nr 2 w Kasinie Wielkiej

1. Zuzanna Szczypka

Małgorzata Lupa