Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej przyjmie do pracy psychologa, fizjoterapeutę oraz terapeutów

06/10/2021, dodał: Maciej Liberda czytano: 411 razy
W Mszanie Górnej od listopada swoją działalność rozpocznie Środowiskowy Dom Samopomocy. Placówka jest przeznaczona dla 40 osób z zaburzeniami psychicznymi oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Dom będzie pełnił funkcję wsparcia poprzez świadczenie usług dziennych w zakresie integracji, aktywizacji i wsparcia terapeutycznego. 

Dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez dom usługi były na najwyższym poziomie. Będą prowadzone różnego rodzaju treningi indywidualne i zespołowe, dostosowane do  potrzeb uczestników.

Od października trwa nabór pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami na stanowiska terapeutów, psychologa i fizjoterapeuty. Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jest co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.  Swoją kandydaturę można zgłaszać do 15 października osobiście w pok. 37 w Urzędzie Gminy Mszana Dolna ul. Spadochroniarzy 6 lub na adres mailowy sds@mszana.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 735-982-710.