Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


EkoOSP Kasinka Mała

22/02/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 401 razy
W dniu 16.02.2021r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyło się wręczenie nagród w ramach konkursu plastycznego na najlepsze inicjatywy ekologiczne zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kasince Małej.

Nagrodzono 12 konkursowych prac, które znalazły się w kalendarzu ekologicznym OSP Kasinka Mała na rok 2021.

Nagrody - hulajnogi i kalendarze – wręczyli uczestnikom konkursu: Prezes i Naczelnik OSP Kasinka Mała oraz Dyrektor ZPO. 

Dziękujemy Dyrektor ZPO w Kasince Małej za możliwość przeprowadzenia w szkole naszego konkursu oraz za udostepnienie sali do wręczenia nagród, a także Justynie Łazorko - za pomoc w przygotowaniu i rozpowszechnieniu informacji o konkursie wśród dzieci  – wyrazy wdzięczności przekazują kasinczańscy strażacy – ochotnicy. 

Wszystkie prace wykonane przez uczestników konkursu oraz listę nagrodzonych osób można obejrzeć na Facebooku OSP Kasinka Mała https://pl-pl.facebook.com/OSPKasinkaMala/ oraz na stronie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska www.lgd-mHYPERLINK "http://www.lgd-mszana.pl/"sHYPERLINK "http://www.lgd-mszana.pl/"zana.pl.

Konkurs przeprowadzony był w ramach operacji pt. "EkoOSP- działania na rzecz ochrony środowiska i przeciwdziałania zmianom klimatu" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej  w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska obejmującej Gminy Mszana Dolna, Miasto Mszana Dolna oraz Gminę Niedźwiedź.

Marek Szczypka