Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Bal karnawałowy

15/02/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 212 razy
Myśląc o balu karnawałowym wyobrażamy sobie często głośną muzykę i podrygujących w jej rytm tancerzy, piękne kreacje zdobione brokatem, maski i wykwintnie podawane potrawy.

Dobrze, że takich przeżyć doświadczyliśmy, bo pozostają nam w pamięci i możemy do nich powracać w czasach, w jakich przyszło nam teraz żyć. Pandemia wymusiła na wszystkich izolację, a zamknięte, ciemne lokale nie przyciągają dziś już nikogo.

Jednak najmłodszym uczniom  Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej i działającemu przy szkole oddziałowi przedszkolnemu udało się namiastkę tegoż balu karnawałowego przywołać i chociaż w izolacji, to spędzić ze sobą parę miłych chwil. Świętowanie rozpoczęto konkursem na najpiękniejszy strój karnawałowy, po nim odbyły się wspólne zabawy integracyjne, wybór Króla i Królowej Balu oraz wiele innych konkurencji, przeplatanych pląsami przy dyskotekowych rytmach. Wesołe miny i radość
ze spotkania uwiecznione zostały na zdjęciach, żeby kiedyś w przyszłości uczestnicy balu mogli do niego powrócić i wspomnieć: Ach, to były czasy….

Agata Zięba