z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 21 czerwca 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2021 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zagórzańskie Dziedziny są już na Facebooku

10/07/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 7648 razy
Marka Gminy Mszana Dolna „Zagórzańskie Dziedziny” ma już swój oficjalny profil w mediach społecznościowych.

Począwszy od 9 lipca b.r. informacji na temat obszaru objętego marką lokalną oraz oferty osób indywidualnych, podmiotów ekonomii społecznej oraz przedsiębiorców skupionych wokół Zagórzańskich Dziedzin można szukać na stronie marki. Wystarczy wpisać hasło „Zagórzańskie Dziedziny” w wyszukiwarce na FB i polubić lub zacząć obserwować stronę. Aby  być na bieżąco i nie pominąć żadnego z postów opublikowanych przez zespół redakcyjny należy w swoim profilu, w sekcji „obserwowanie”, zaznaczyć „wyświetlaj najpierw”.

Niepowtarzalne widoki, wyspy smaku, tradycji i krajobrazów zagórzańskich… To dziedzinie proste, wejdź do świata marki Zagórzańskie Dziedziny – zachęca na swoim profilu Olga Gałek, Wiceprezes Fundacji MiLA, animatorka marki Gminy Mszana Dolna, która na stronie Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych przedstawiła Zagórzańskie Dziedziny wycinkiem z jej komunikatu: Zagórzańskie Dziedziny łączą Beskid Wyspowy i Gorce. Splatają przyrodę z niezwykłymi krajobrazami. Wiążą tradycje pasterskie, rzemiosło, kulturę i sztukę. Scalają pasje, emocje i ducha górali zagórzańskich. Marka Zagórzańskie Dziedziny dedykowana jest miłośnikom gór spragnionym natury i prostoty, którzy podejmą wyzwanie spędzania wolnego czasu daleko od miasta i szosy. Daj  się uwieść Zagórzańskim Dziedzinom! Odkrywaj je pasjami! Zanurz się w ich magii! To dziedzinnie proste!

Zapraszamy do dołączenia do grona sympatyków Zagórzańskich Dziedzin!

Magda Polańska