z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 21 czerwca 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2021 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Sezon narciarski w Małopolsce uroczyście rozpoczęty!

21/01/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 1290 razy
10.01.2020 r. odbyło się Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce! Gospodarzem wydarzenia była stacja narciarska Kasina SKI.

Na małych sportowców czekał Inspektor Wawelek oraz kasiński Pingwinek. Podczas konferencji branżowej wręczono statuetkę Mistrza Małopolskiej Turystyki. Pierwszy egzemplarz powędrował do Pana Sławomira Rusinka, właściciela pięciu stacji narciarskich wchodzących w skład Grupy Pingwina. Tam nuda się nie uda!

Kasina Wielka to rodzinna miejscowość Justyny Kowalczyk, ale warto wiedzieć, że z tej niewielkiej miejscowości wywodzi się wielu innych wybitnych biegaczy narciarskich. Aby podkreślić ich wkład w rozwój sportu uhonorowano ich podziękowaniami od Pana Tomasza Urynowicza - Wicemarszałka Województwa Małopolskiego. A już o 18.30 oficjalnie otwarto sezon narciarski! Jeśli więc na ferie, to tylko do MałopolSKI!

Źródło: Materiały prasowe MOT