Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zmierz się z Bidą Galicyjską – wystawa prac i gra RPG

12/11/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 83 razy
Działając w imieniu Marszałka Województwa Małopolski oraz PBW Nowy Sącz Fundacja Pro-Vincja zaprasza do oglądania prac konkursowych oraz ilustracji do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską - terenowo-salonowa gra RPG".

Wystawa prac znajduje się w PCIT Limanowa, Rynek Główny od 5 do 30 listopada br.

Prezentowane prace to m.in. obrazki dzieci szkolnych, które wzięły udział w konkursie pn. ” Zmierz się z Bidą Galicyjską” przedstawiające dawne życie na wsi galicyjskiej.

Barwne i ciekawe ilustracje książkowe obrazują opowiadania zawarte w publikacji. Są one rzeczywistymi zdarzeniami w przeszłości i życiu naszych przodków.  „Zmierz się z Bidą Galicyjską – terenowo-salonowa gra RPG” to nietypowa promocja limanowszczyzny, Beskidu Wyspowego i subregionu sądeckiego, będąca równocześnie inspiracją do spacerów, poznania przeszłości i poznania ciekawych wydarzeń.

Aby otrzymać tę publikację oraz zagrać w tę nietypową grę wystarczy skontaktować się pod nr tel. 666997644, lub napisać na fundacjaprovincja@gmail.com, lub też wejść na profil Fundacji Pro-Vincja i napisać wiadomość przez czat.  Dodatkowe informacje na plakatach i ulotkach.

Dodatkowe informacje: tutaj

 "Projekt finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego".

Fundacja Pro-Vincja