z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zwrot podatku akcyzowego

21/07/2020, dodał: Maciej Liberda czytano: 295 razy
Urząd Gminy Mszana Dolna informuje rolników ubiegających się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, że mogą składać wnioski na II półrocze 2020 roku, w ramach limitu określonego na 2020 rok.

Prosimy o zapoznanie się z formularzem wniosku oraz dodatkowymi dokumentami, ich wcześniejsze wypełnienie umożliwi pracownikom urzędu sprawne przyjmowanie wniosków. Przypominamy również o dołączeniu do wniosku kopii umów dzierżawy w celu potwierdzenia posiadania użytków rolnych a także czytelnych faktur potwierdzających zakup oleju napędowego za okres od 1 lutego 2020 do 31 lipca 2020 r. Wnioskodawcy chcący uzyskać dopłatę za bydło muszą dołączyć zaświadczenie wystawione przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na siebie.

        W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i koniecznością zachowania środków ostrożności, w tym ograniczenia wizyt w tut. Urzędzie, prosimy o podawanie nr konta, na który ma zostać przelany zwrot podatku.

       Wypełnione i podpisane wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta na parterze Urzędu Gminy Mszana Dolna w dniach od 3 sierpnia do 31 sierpnia 2020 r.

Załączniki:

1. Wniosek o zwrot podatku akcyzowego

2. Wykaz faktur

3. Oświadczenie wymagane do celów sprawozdawczych

      Wypłata kwoty zwrotu nastąpi w terminie do 31 października 2020 r. przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku, po otrzymaniu środków finansowych z Urzędu Wojewódzkiego.