Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


11 listopada Echo Gór rozniesie się po Warszawie!

08/11/2019, dodał: Magda Polańska czytano: 2250 razy
Muzycy Orkiestry Dętej ECHO GÓR z Kasinki Małej w sposób szczególny uczczą 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zrobią to najlepiej jak potrafią – ubrani z piękne zagórzańskie stroje będą koncertować w stolicy. Można ich będzie posłuchać m.in. na Krakowskim Przedmieściu,  przed Kościołem Wizytek oraz podczas wspólnej parady, która na finał wydarzenia „Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu” wyruszy spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego.

Zainteresowanych dźwiękami zagórzańskiej orkiestry zapraszamy:

o godz. 14.00 - przed Kościół Wizytek (u wylotu ul. Królewskiej) na koncert orkiestry

o godz. 15:00 i 16:00 przed bramę Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28)  na muzyczną paradę pod wodzą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego, któremu towarzyszyć będzie m. in. Orkiestra Dęta Echo Gór z Kasinki Małej

w godz. 17.00 – 18.30 – przed Pałac Prezydencki na koncert orkiestry, w  którym swój udział zadeklarował Prezydent RP Andrzej Duda

o godz. 20.30 – pod bramę Uniwersytetu Warszawskiego na paradę finałową.

Ci, dla których patriotyczne występy orkiestry Echo Gór to za mało mogą ich posłuchać również dzień wcześniej. 10 listopada o godz. 12.00 Zagórzanie zapewnią oprawę muzyczną Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej  na warszawskim  Wilanowie. Na pewno nie zabraknie również koncertu po Eucharystii.

Serdecznie zapraszamy!

Magda Polańska