Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


„Czyste Powietrze” - spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Mszana Dolna

12/10/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 1498 razy

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno - edukacyjne Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” organizowanego z inicjatywy Ministerstwa Środowiska. Spotkanie odbędzie się w czwartek 18 października 2018 r. o godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Sting Mszana Dolna, Krakowska 3.

WSTĘP WOLNY.

Spotkanie informacyjno-edukacyjnych zostanie przeprowadzone we przy udziale ekspertów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz przedstawicieli Ministerstwa Środowiska.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko ale dodatkowo zwiększą domowy budżet dzięki oszczędnościom finansowym. Program skierowany jest do osób fizycznych, którzy są  właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Szczepan Figura
Ekodoradca

Broszura informacyjna – pobierz tutaj