Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wszystko zależy od CIEBIE…

12/04/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 701 razy
W dniu 11.04.2018 w Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej odbyło się spotkanie młodzieży z Piotrem „Lupim" Lubertowiczem.

Muzyk opowiedział miejscowym uczniom o swoim życiu, radzeniu sobie z problemami, słabościami, nałogami. Poruszył tematykę wpadania i wychodzenia z nałogów i konsekwencji, jakie te uzależnienia niosą za sobą. Jednym z głównych haseł jego przekazu było "Wszystko zależy od CIEBIE, jesteś wyjątkowy więc nie zachowuj się byle jak i nie bądź byle jaki”. Atmosfera koncertu, jaką wprowadził muzyk oraz osobiste wypowiedzi, wywołały wiele refleksji i dyskusji wśród młodzieży, a kompozycje rockowe wykonywane w trakcie występu zachwyciły uczniów, szczególnie tych, lubiących „dobrą” muzykę.

Piotr Lubertowicz - wokalista, gitarzysta i autor tekstów.  Od 1989 roku współpracuje z czołówką polskiej muzyki rockowej i bluesowej jak: Dżem, Nocna Zmiana Bluesa, John Porter Band, MokeyBusinnes, Chłopcy z Placu Broni. Był laureatem wielu festiwalów, w tym: Rawa Blues, Węgorzewo, Jarocin, WOŚP-Jurka Owsiaka, czy też Inwazja Mocy RMF FM. Przed laty wyszedł zwycięsko z walki z narkotykami, a tak naprawdę walczy z nimi nieustannie... dziś przestrzega przed nimi młodzież.

Rafał Borowiecki
Pedagog szkolny