Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Rajdowa przygoda

14/03/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 1233 razy
W Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej od kilku lat realizowany jest projekt pod nazwą „Spotkania z ludźmi z pasją”.

Uczniowie poznają osoby nietuzinkowe, niezwykłe, które odkryły, czym chcą się zajmować i co sprawia im przyjemność. Tym razem mieli możliwość spotkać się z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji –  Grzegorzem Bębenkiem i Michałem Bębenkiem. 

Panowie Michał i Grzegorz od lat tworzą zgrany duet - prywatnie są braćmi, natomiast zawodowo członkami załogi Platinum Subaru Rally Team. Z powodzeniem biorą udział w najważniejszych i najbardziej prestiżowych rajdach samochodowych w Polsce. W trakcie spotkania opowiedzieli wychowankom z Mszany Górnej o swojej drodze do sukcesu, zmaganiach, sportowej rywalizacji na drogach oraz o towarzyszących im trudnościach i radościach. Zwracali także uwagę na kwestię bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcali do rozwijania własnych zainteresowań. 

Na zakończenie spotkania każdy z uczniów otrzymał plakat z autografami rajdowców, a przedstawiciele samorządu uczniowskiego podziękowali Panom za interesujące spotkanie i życzyli im dalszych sukcesów.

red. Małgorzata Łabuz
fot. Małgorzata Łabuz, Marta Malarz