Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Pożegnali karnawał w rytmie disco

12/02/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 898 razy
Dnia 07.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu szkole odbył się Bal Karnawałowy.

Zabawę poprowadzili aktorzy z Teatru Bazyl, których już wielokrotnie goszczono w progach tej placówki przy okazji przedstawień teatralnych i innych imprez. Tym razem zaproponowali dzieciom tańce i zabawy przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek w rytmie disco z podziałem na 2 grupy: kl. 0 - III oraz kl. IV - VII. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd sali balowej wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Uczestnicy zabawy przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy bawili się wyśmienicie! Zabawę urozmaicano ciekawymi konkursami, m. in. z chustą animacyjną, znikające krzesełka, quiz z muzyką filmową.

Pląsy na parkiecie wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole – podkreślają zadowoleni lubomierzanie.

 

Anna Babuśka