Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Grzegorz Kaczmarczyk i Krystian Zięba liczą na głosy w plebiscycie na OSOBOWOŚĆ ROKU

15/01/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 1823 razy
Dwóch mieszkańców Gminy Mszana Dolna - Grzegorz Kaczmarczyk i Krystian Zięba - zostało nominowanych do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii KULTURA.

Grzegorz Kaczmarczyk  z Kasinki Małej, rysownik - twórca komiksowy, działający na polskim rynku komiksowym od paru lat i mający za sobą kilka publikacji. Obecnie współpracuje z warszawskim wydawnictwem \'\'Sol Invictus Komiks\'\'. W tym roku, nakładem tegoż wydawnictwa, ukazały się dwa komiksy, w których odpowiadał za rysunki i kolory \'\'Zgroza #1 - Lód\'\', \'\'Zgroza #2 - Obłęd\'\', które to zostały wysoko oceniane i spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem wśród recenzentów.

Aby zagłosować na Grzegorza Kaczmarczyka należy wysłać SMS o treści OK.189 pod nr 72355.

Krystian Zięba, wokalista, na co dzień mieszkaniec Kasiny Wielkiej, jako Fincz rozpoczyna właśnie karierę w disco polo. Niedawno premierę miał jego pierwszy teledysk do utworu pt. „Wyśniona”.

Aby oddać głoś na mieszkańca Kasiny Wielkiej należy wysłać SMS o treści OK.69 pod nr 72355.

Organizatorem plebiscytu jest „Gazeta Krakowska”, która chce nagrodzić wybitnych ludzi, którzy w mijających 12 miesiącach wyróżnili się swoją postawą i zasłużyli dla swoich lokalnych społeczności. Już po raz drugi zostaną im przyznane tytuły Osobowości Roku w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorząd i Społeczeństwo Lokalne oraz Biznes. Czytelnicy GK wyłonią laureatów osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich powiatach Małopolski. Zwycięzcy zmierzą się następnie w wielkim wojewódzkim finale. Głosowanie rozpoczyna się 12 stycznia.

Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczyna się w piątek, 12 stycznia i zakończy się w piątek, 2 lutego o godz. 22.

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.

Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się we wtorek, 6 lutego, i potrwa do piątku, 16 lutego, o godz. 22.

Laureaci I, II i III miejsca w etapie wojewódzkim, w każdej z kategorii, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Szczegóły:
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/osobowosci-roku/a/osobowosci-roku-2017-start-glosowania-mozesz-jeszcze-nominowac-kandydatow,11649090/


Zapraszamy do głosowania!