Uprzejmie informuję, iż począwszy od dnia 7 maja 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 730 do 1400. Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Młodziki KS „Ostra” w czołówce powiatowej

02/01/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 13322 razy
Młodziki Klubu Sportowego „Ostra” Olszówka - Raba Niżna udanie zaprezentowali się w Turnieju Halowym o Mistrzostwo Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Najmłodsi zawodnicy tego klubu zajęli doskonałe, czwarte miejsce.

Jest lekki niedosyt, gdyż trzecie miejsce było w ich zasięgu, a bramka, która pozbawiła „Ostrą” szans na podium, padła na dwie sekundy przed końcem meczu – zmagania podsumowuje trener. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z występu Młodzików, którzy pokazali spore umiejętności i ogromną wolę walki. Spośród 19 drużyn startujących w turnieju „Ostra” znalazła się w ścisłej czołówce. Najpierw przebrnęliśmy turniej eliminacyjny zwyciężając w swojej grupie, co dało nam awans do turnieju finałowego, który odbył się następnego dnia.

0:11

W turnieju finałowym znalazło się już tylko 8 najlepszych drużyn, które uzyskały awans z grup eliminacyjnych. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny i walczyły systemem „każdy z każdym”. „Ostra” trafiła do ciężkiej grupy, gdzie zmierzyła się między innymi z późniejszym zwycięzcą turnieju MKS Limanovia I. Po ciężkim meczu uległa Limanovi 4 : 2; jak się później okazało nie był to wcale taki zły wynik – „Ostra”byłą jedyną drużyną, która strzeliła mistrzom dwie bramki. Zajęła drugie miejsce w grupie, dzięki czemu mogła walczyć w dalszej części turnieju.