Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

14 medali „zgarnęli” taekwondziści z Mszany Dolnej

20/04/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 7572 razy
W dniu 8 kwietnia w Słowackim Trencinie rozegrany został międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego.

Wiele medali „zgarnęli” w nim zawodnicy UKS KORYO Mszana Dolna. Złoty medal wywalczyli: Maksymilian Śmieszek, Dudzik Paweł, Pajdzik Wiktor, Pilch Oskar i Luźniak Angelika; srebro: Jania Oliwier, Pilch Konrad, Raś Karolina i Smoter Anita, a brąz:  Jarosz Milena, Jarosz Szymon, Jaworski Oliwier, Karnasiewicz Michał i  Woźniak Alicja. Poza podium, na wysokim V miejscu, uplasował się Leżański Marcin.

W zawodach startowało ponad 300 zawodników.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich mszańskich zawodników,  zwłaszcza dla tych, którzy pierwszy raz startowali w konkurencji walki i osiągnęli wysokie wyniki sportowe – z zadowoleniem podkreśla trener zagórzańskich taekwondzistów. Mamy nadzieję, że to początek dobrze zapowiadających się startów.