Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Mistrzostwa Polski Seniorów: Klaudia Kołodziej na 5 miejscu

15/02/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 2685 razy
W niedzielę, 12 lutego, na trasach biegowych Kubalonki toczyła się walka w drugim dniu rywalizacji w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich.

Złote medale krajowego czempionatu zdobyli wśród kobiet (5 km) Kornelia Kubińska z AZS AWF Katowice, a wśród mężczyzn (10 km) Dominik Bury z klubu MKS Istebna. Dobrze spisały się zawodniczki pochodzące z terenu powiatu limanowskiego. Klaudia Kołodziej z Łętowego (reprezentuje klub Witów Mszana Górna) zajęła 5 miejsce. 19-latka uzyskała czas 15:50,5. Do mistrzyni Polski straciła 1:31,3. Trzynastą pozycję zajęła Weronika Kaleta (18 lat) z Kasiny Wielkiej (reprezentuje klub LKS Hilltop Wiśniowa - Osieczany). Do najlepszej zawodniczki straciła 2:36,7.

Wcześniej w sprincie kobiet Klaudia Kołodziej była szósta, a Weronika Kaleta dziesiąta.